Dawne Forum gry Gwiezdne-Wojny

Forum gry

Ogłoszenie

Miejsce na linki

#1 2010-02-28 10:46:45

 janofer

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 93
Punktów :   
Nick na GW: Janofer
Pierwsza Planeta: Los Glalactikos
Sojusz: [GAPO]Galaktyczni Pogromcy

błąd

Mam problem z sojuszem.
Chcę sprawdzić sojusz jako gość, więc biorę statystyki, sojusze, i biorę własny sojusz.
Ale mnie przenosi do Galaktyczne Przymierze zamiast do mojego.
Więc wychodzi na to że nikt nie może wysłać podania, ponieważ nie może wejść w sojusz.
POMOCY!!!


[img]http://gwiezdne-wojny.xorg.pl/scripts/createbanner.php?id=205[/img]
[img]http://footballteam.pl/sygn/1/4071.jpg[/img]

Offline

 

#2 2010-02-28 12:03:49

edycia7777

Pisarz

Zarejestrowany: 2009-11-15
Posty: 145
Punktów :   

Re: błąd

Problem może być w tym , że macie taki sam TAG .

Offline

 

#3 2010-02-28 15:56:08

admin_rosiak

Administrator

8121664
Call me!
Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 735
Punktów :   
Nick na GW: admin_rosiak
Pierwsza Planeta: rosiako-landia
Sojusz: [PK] Pogromcy Kosmosu
WWW

Re: błąd

właśnie,bo się przecierz naciska na tag,proponuje się dogadać i zmienić tag,a ja poprawie żeby nie można było tagów takich samych lub jakoś to poprawie


www.nasz-komputer.net - Tricki,porady,artykuły !!! Wszystko do naszego komputera !!! Każdy znajdzie coś dla siebie !!!

Offline

 

#4 2010-05-09 16:15:35

Dziku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: błąd

ja mam problem z wysyłaniem floty! mam wystarczającą ilosc surowca do wysłania tej floty, a jak ją wysyłam to wyskakuje czerwony napis ze nie mam wystarczającej ilosci douteru a mam go kilka razy wiecej niz trzeba. o co chodzi? to tez błąd jakis jest?? sorka jezeli zle zamiescilem tego posta, ale jestem tu nowy i ciezko sie w tym połapac... tak samo mam z tą powłoką duzą.. tez jej nie moge wybudowac.. wszyscy tak macie?? czy tak tylko jest u mnie?? bo widizałem ze inni latają i wiekszą flotą i tak samo mają wiecej powłok ochronnych.
Pozdrawiam,

Offline

 

#5 2010-05-13 09:49:48

admin_rosiak

Administrator

8121664
Call me!
Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 735
Punktów :   
Nick na GW: admin_rosiak
Pierwsza Planeta: rosiako-landia
Sojusz: [PK] Pogromcy Kosmosu
WWW

Re: błąd

powłoke można wybudować tylko jedną


www.nasz-komputer.net - Tricki,porady,artykuły !!! Wszystko do naszego komputera !!! Każdy znajdzie coś dla siebie !!!

Offline

 

#6 2010-05-14 00:38:33

Dziku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: błąd

wiem, tylko ze u mnie pisze ze mozna miec tylko jedną, a liczba wyprodukowanych wynosi 0 i nic nie da sie wybudowac wiecej.

Offline

 

#7 2010-05-17 20:17:08

Dziku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: błąd

wydaje mi sie ze za problemami zwiazanymi z grą stoii administratorka agagroszek- ma ona podglad do wszystkich wiadomosci nawet prywatnych! tak samo wie co i kto ma na swooim koncie i w tej chwili ta gra traci sens a i tak w nią gra niewiele osób wiec zastanawiam sie czemu robi mi takie utrudnienia? na planecie na której mam duzo surowców i chciałbym je przetransportowac na swoją macierzystą planete obok której agagroszek ma juz swoją kolonnie... i wszystko jest oki z moimi innymi planetami tylko na tej na której mam surowce mam wprowadzone jakies blokady i ograniczenia ładownosci transporterów- czy uwazacie ze to jest uczciwa gra? bo mi sie wydaje ze nie!!! jak che przewozic towar czyli kryształ i metal to po kliknieciu opcjii max wyskakuje tylko 1. tak samo agagroszek ma duzo wiekszą liczbe gwiazd smierci- które raczej nie wyprodukowała z uzbieranych surowców... tak samo jej nie ma w statystykach- czemu?? ja nie mam nic przeciwko walce z lepszymi graczami- nawet lubie wyzwania! tylko nieuczciwa gra traci dla mnie sens!

Offline

 

#8 2010-05-18 06:59:38

edycia7777

Pisarz

Zarejestrowany: 2009-11-15
Posty: 145
Punktów :   

Re: błąd

Co do transportowców to nie używaj przycisku max , tylko wprowadzaj ilość ręcznie i wtedy będzie ok . Jeśli chodzi o gwiazdy śmierci , to o ile wiem można je wybudować lub zakupić w sklepie a ostatnio były duże promocje na pro.
Uważam że Agagroszek nie stoi za problemami związanymi z grą i nie blokuje ci transportowców , co do tych wiadomości to nie mam pojęcia więc sie nie wypowiadam .

Offline

 

#9 2010-05-18 10:12:51

agagroszek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 70
Punktów :   

Re: błąd

OJ dziku rozśmieszyłeś mnie... nawet jako admin nie mogę blokować floty ani nic podobnego...a gwiazdy śmierci kupiłam kiedyś miałam je na kilku planetach porozdzielane.. złączyłam je na jedną planetę i dlatego jestem w rekordach... Niema mnie w statystykach bo adminów niema ale główny admin nie powiedział mi że nie mogę grać,jeżeli mi powie to przestane... Do wiadomości ma dostęp każdy admin(janofer,rosiak,i ja) tak jest w każdej grze...A jeżeli są jakieś błędy w grze to pisze to adminowi rosiakowi a on jak może najszybciej to naprawia...więc daj spokój sobie z chorymi oskarżeniami... bo to z transportowaniem to każdego rozśmieszyło chyba bo każdy tak ma.

Offline

 
by Michał Rosiak, Rafalon | nasz-komputer.net

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfliplife